Novinky

PF 2008

11.01.2018

Přejeme s Miri životní pohodu a co nejméně potkávání se s těma, se kterýma se potkávat nechcete. Naopak mnoho času s těma, kteří vám dávají chuť do života. S mnoha a mnoha úsměvy na našich vašich tvářích PS:kdo je kdo?:-)


3D projekce - je to tady

17.09.2017

Unikátní přednáška – stereografická projekce. Nepál, Tibet a dvě osmitisícovky (Manáslu a Cho Oyu) trojrozměrně přes 3D brýle. Jedná se o úžasný zážitek. Projekce budou společné se skvělým jeskyňářem a fotografem Markem Audym. Ten vás naopak zavede do světa hlubin. Doba trvání cca 2,5h


Rok 2017 - lezecký, přednáškový, přípravný

05.06.2017

Na mnoho dotazů odpovídám. Pro letošní rok ani já a společně s Miri :-) nechystáme na žádnou osmitisícovku. Nemohu za to jenom moje zdravotní trable, ale potřeba si odpočinout a připravit se na další rok, na další výlet. Neznamená to však, že o nás nebudete vidět slyšet. Celý rok je nejen cestovatelský, ale hlavně přednáškový a dokonce pro vás máme novinku.


PF 2017

01.02.2017

opožděně, ale přeci


Přednášky 2016 - Cho Oyu

09.11.2016

Již je to nějaký ten pátek (tedy pátky asi tak tři :-), co jsme již opět šťastní obyvatelé naší republiky :-) Rádi se s vámi podělíme o naše zážitky z cestování a lezení po Tibetu.


Po sestupu

11.10.2016

Dnes je druhý den po našem sestupu z vrcholu. Začal velký mumraj, neboť zítra odcházíme z ABC a za tři dny bychom měli být v nepálském Kathmandu. Kopec se úplně uzavřel. Sníh, silný vítr. S Aldou jsme byli nejen letos úplně posledními lidmi na vrcholu, ale i posledními sněhokřupkami na něm. I v ABC jsme již poslední. Zmizeli všechny ty velký komerční expedice a s námi jsou tu již jen jaci, na které zítra naložíme ten náš matroš. Bolístky se pomalu zahojují a nížina tomu ještě dosti prospěje.


Tráva a Alda na vrcholu Cho Oyu (8201 m.)

07.10.2016

"Teď jsme zalehli s Aldou v C2 po 24 hodinách (udělali jsme jen dvakrát dvouhodinové pauzy v třetím výškovém táboře). Na vrcholu Cho Oyu (8201 m) jsme byli se soumrakem. Vrcholovka s bleskem a hurá sestup. Jsme úplně vyčpělí. Ještě zítra do ABC dotáhnout vše v čerstvém prašanu. Všichni jsou OK a Honzík si dnes díky Dawovi udělal výškový rekord 7500m. Mazec! Až v C3, kde jsme byli všichni, se rozhodlo, že dál to nejde."


Marek Novotný na vrcholu Cho Oyu (8201 m.)

06.10.2016

Tak se nám Mára po 15 hodinách vrátil do C2. Podařilo se mu zdolat vrchol Čo Oju! My se chystáme o půlnoci zkusit. Já, Honza, Daw, Miska a Alda. Ale prý je to dost zafoukaný, kosa. Zkusíme pohromadě. Miri se bohužel zázračně neuzdravuje a nechce nás s tou chřipajznou či co to je za věc zítra blokovat. Je mi to moc líto. Dost si mákla. Ale kopec bude...


Mára před vrcholem

06.10.2016

Volejte sláva... jeden z našich netrpělivých členů Mára Novotný je těsně před vrcholem Cho Oyu. Vyrazili ve 3h s Liborem Uhrem směr nahoru. Libča otáčel kolem 7600m a už je zpět u nás ostatních v 2. výškovém táboře v cca 7150m, kde se snažíme i s Honzíkem odpočívat. Zitra se pokusíme společně dojít co nejvýše k vrcholu. Budeme se snažit postupovat v jedné gruppě, aby byla jistota, že pokud nebudu moct já či Daw, tak jsou po ruce ještě Miri, Miska a Alda - nejen na cestu nahoru, ale i bezpečně dolů. Jinak na kopci jsme již úplně sami. Já jsem sice napsal, že odpočíváme v 7150 m. Ale to není odpočinek. Tělo strádá, i když jenom ležíte. Strašný.


Na zteč!

04.10.2016

Jdeme nahoru! Všichni. Na kopci už budem sami. Pozdravujeme všechny!


S Jean-Lucem v ABC

03.10.2016

Jsme již třetí den v ABC. Odpočíváme. Včera se za námi stavil s fotkama z loňského Manáslu Jean-Luc. Zůstal celé odpoledne. Bezvadně jsme pokecali. Někdy vesele, někdy smutně. Lucka i něco nahrála. Dneska ráno (pozn.: tj. v neděli) nám donesl dárečky, odcházel již do nížiny. Bohužel bez vrcholu. Ten nás zatím také míjí, i když minulé tři dny bylo na vrcholu dost lidí. Bylo to dost těžké (aspoň pro mne :-)) odolat nutkání v C2 (7000 m) a nezkusit vrchol, když kolem náz vychází lidi směr summit. Byl jsem zvyklý neváhat... Ale! Letos je náš „úkol“ trochu jiný a síly ztracené při pokusu o vrchol by nám mohly chybět při doprovodu Honzíka Říhy. Takže jsme sestup a odpočinek zvolili všichni. Jen musíme doufat, že se nám kopec neuzavře a umožní nám ještě se společně podívat nějak hodně vysoko... Takže teď prosíme Alenku Zárybnickou o kouzlo a týden hezkého počasí :-)


Trudný život kopcolezce v 7000 m

30.09.2016

V úterý se expedice opět vydala do prvního výškového tábora. Tentokrát v „očesané“ sestavě: Tráva, Miri, Alda, Daw, Libor a Mára. Ostatní trochu marodili, ale nic vážného. Ve středu bylo v plánu postavit druhý výškový tábor v 7200 m a pak se prý uvidí... Včerejší Trávova zpráva barvitě líčí trudný život kopcolezce ve výšce 7000 m:„Ta technika je mazec. Zrovna se chystáme poslat vám pozdravy a pár fotek ze 7000 m. Co vám k tomu budu povídat... Klasika. Pakárna se sem dohrabat.


Dojemné setkání

26.09.2016

Po dvou nocích v prvním výškovém táboře (C1) odpočíváme v ABC. Ladovská zima, sněží. Za pár dní opět nahoru. Postavit stany a přespat v druhém výškovém táboře, v 7200 metrech. Stále však vzpomínáme na několik dní starý prožitek. Patří k těm nejsilnějším v mém životě. Při našem průchodu táborem sousední expedice si nás s Miri doběhl a začal objímat Jean-Luc. Ano, ten Frantík, jemuž jsme loni pomáhali na Manáslu. Jeho uslzená slova díků nejdříve v angličtině a posléze i ve francouzštině nešla zastavit...


Odpočinek v 6300 m.

23.09.2016

Tak se právě válíme ve stanu v 6300 m a snažíme se nabrat krvinky a aklimatizovat se. V prvnim stanu jsme já, Miri, Alda a moucha. Vedle Libor a Mára. Nad náma Honzík, Daw a Lucka. Dneska dorazí Miska s Martinem. Včera jsme si docela užili výstupu s těma „krávama“ na chrbátu. „Miluju“ první vynášky, kdy nejsme aklimatizovaní a taháme spoustu matroše a musíme postavit plošiny na stany a vztyčit i ty naše domečky. Často se stává, že pět hodin šlapete a další tři hodiny stavíte. Což bylo i včera, neboť to byl pro Honzu těžký terén a dorazili až za hluboké tmy. No akorát jsme však skončili s přípravou jejich stanu a tekutin. Dneska se tu budeme poflakovat a zítra půjdeme dolů odpočívat. A ty výhledy!...


Expedice Cho Oyu - BC

15.09.2016

Tak jsme v BC! 4850 m. Spaní ve stanu... Výhledy... I ten náš kopec! Přebalili jsme přes 900 kilo i s bombičkama, kotvama, atd. Zítra přijdou nosiči a yaci a pozítří pokračujem...


Expedice Cho Oyu - přesun pod kopec

13.09.2016

Už jsme se pohli z místa. Po několika dnech v hlavním městě Kathmandu jsme se již přesunuli do tibetské Lháky a teď již se pomalu, ale jistě blížíme k základnímu táboru pod Cho Oyu.


Expedice Cho Oyu začala

10.09.2016

Posíláme pozdravy z hlavního města Kathmandu. Za pár hodin odlétáme směr tibetská Lhasa a pak hurá pod kopec.


Expedice Cho Oyu 8 201 m

01.08.2016

Za chvíli odlétáme!


Běhací kemp v Prachaticích 15.-17.7. 2016

03.07.2016

S Miri a specialistou na běh - triatlonistou Erikem Lorencem organizujeme běhací kempík v Prachaticích 15.-17.7. Samozřejmě nebude chybět i zdravá bašta od ČISTÝ SPORT, koncept Ivana Rybaříka


Cho Oyu 2016 (výška, něco přes 8000 m :-))

30.06.2016

Odlet 6.9.2016 Oficiální seznam účastníků zájezdu:-):


Cena Fair play za Manáslu 2015

12.04.2016

Minulý týden jsme si převzali cenu fair play za záchrannou akci na loňském Manáslu. A to dvakrát ...


pf 2016

31.12.2015

přejí MaT


Vrchol, nevrchol ...

29.10.2015

Doufal jsem, že z Manaslu už článek s podobným názvem nebudu muset psát, nicméně po 4 letech je to tady bohužel znovu. Tehdy jsme však oproti letošní situaci řešili jen malichernosti – podívat se můžete zde (http://www.manaslu.cz/denik/vrchol-nevrchol.html), i když je to úplně jiný příběh. Na druhou stranu i tehdy v C4 umřel člověk.


Kopec letos opouštíme...

07.10.2015

Hlásíme se po delší odmlce, ale moucha a její parta dostala za poslední týden docela zabrat. Při zaslouženém odpočinku v basecampu po aklimatizaci dorazila lehce provokativní sms od Kraba o flákání se v BC a tu se v mouše vzedmula její hrdost a vyrazila na steč s horou :-). Aby se vyhnula davům kyslíkářů a stihla na vrchol dobré počasí, rozhodla se vrcholový výstup pojmout jako turboakci. Plán zněl: 1. den z basecampu do druhého výškového tábora C2 6400 m (1600 výškových metrů), 2. den do C4 7400 m, 3. den vrchol (700 výškových metrů) a hupky šupky dolů.. Až do C4 šlo všechno hladce – výhledy, panorámata, sluníčko, výlet, pohoda... S dramatickým západem slunce začalo peklo... z jednoho stanu se ozývá volání o pomoc. Nacházíme dva týpky v totálně zbědovaným stavu. Lékárny a saťák do pohotovosti a začínáme organizovat záchranu. Venku vítr, mínus 30, signál na houby, kromě Čechů se klasicky k pomoci nikdo jiný nemá – vrchol je vrchol :-(. Děláme co můžem, ale přesto jeden z nich umírá. S druhým nám dopoledne přichází pomoci šerpa s kyslíkem při transportu do C3, kde ho vyzvedne vrtulník. Tady končí mouší výstup, kopec letos opouštíme úplně... Zdraví Moucha, Mirka, Fanda, Pavel a Tráva.


C3 a zpět BC

29.09.2015

Když dobrodružnou Mouchu přestala bolet hlava v C2, byl krásnej, leč větrnej slunečnej den. Tak se rozhodla povyletět do C3 v sedýlku 6850 m. Přes noc foukalo, fičelo spíš víc než míň :-) Hned ráno stáhla křídla a naprala to směr BC. Odpočinout a počkat na další okýnko dobrého počasí, kdy se chce pokusit o vrchol. Zaklimatizovaná je.


Další výškový mouchorekord

25.09.2015

Oznamujeme další výškový mouchorekord! Když ji začal nudit společenský život v přecpaném bejzu, uchýlila se do klidu v C2 6400m, kde si přes den hřeje křídla na horském sluníčku a večer mastí kostky. V nejbližší době chystá výlet zase o kousek vejškovej...


Volejbal

22.09.2015

Oznamujeme, že pod vedením trenéra Mouchy česká téměř repre (kompletní tým naší expedice, skibetonteam a Vašek z konkurenční výpravy :-) ) zvítězila nad teamem Zbytku světa (několik malých, nicméně dobře zaklimatizovaných nepálců, Mexiko, Švédsko) ve volejbalovém utkání na prvním z nejvýše položených kurtů v bc Manáslu ve výšce vrcholu Blanku. Jo a mimochodem na kopec se taky chystáme, jen jak nám dojdou knihy, filmy a rum :-)


Moucha zdraví z bc!

21.09.2015

Venku je teď hnusně, tak se válí spokojeně ve spacáku a ještě asi několik dní bude. Nicméně v periodě hezkého počasí si vybzučela na vejlet na dvě noci do C1 5700 m. Vzbudila nemalý rozruch ve stanovém městečku čítajícím 55 stanů. Zapózovala mnohým fotografům z Německa, Japonska i Číny Emotikona smile. MaT


Basecamp

16.09.2015

Nevíme, jak je v Čechách, ale my se ráno vzbudili v basecampu a všude bílo. Jak o vánocích. Místo koled jsme si dali puju. Moucha zřejmě chytla Trávovy móresy a k Čortenu se dostavila se značným zpožděním. Asi se někde zase ládovala. Ňákou dobrotou od našeho mistra kuchtíka. Dnes letí pózovat na foto na sníh do prvního výškového tábora.


Cesta do BC

14.09.2015

Moucha zdraví z cesty do BC. Tři dny zpátky si střihla vejškovej rekord při prvopřeletu sedla v 5 tisících. Spokojena s výhledy dobzučela do Samagaunu, kde se během dvou rest dejů potulovala po okolí a nezřízeně se cpala dhal bhatem. Dneska hodla parkovat v BC, zítra si dát puju pro štěstí a pak se uvidí. Za mouch přepisují MaT.


Bimtangu 3700 m pod sedlem

08.09.2015

Jsme v Bimtangu 3700 m pod sedlem. Nadherná natůra, výhledy. Obrovská změna však proti roku 2011. Už nemusíme spát ve stanech, nýbrž v nových navoněných lodžiích. Ale pohoda. Jsme tu úplně sami. Jen my, oslíci a místňáci. Zítra přes sedlo Larkebhanjyang 5100 m. Za celou expedici zdraví Tráva.


Expedice namáslu 2015 (Manaslu 8136 m)

04.09.2015

Dnes již víme, že dlouho připravovaný projekt výstupu na Cho Oyu se v roce 2015 neuskuteční. Čínská vláda se bohužel rozhodla, že se pro letošek nebudou vydávat lezecké permity. Níže představený projekt Expedice Cho Oyu nás tedy čeká v příštím roce 2016.


Cho Oyu 8201 m - podzim 2015

27.07.2015

Celý letošní rok byl ve znamení sportovně organizační přípravy na další expedici - Cho Oyu 8201 m.


Toskánsko

26.02.2015

Chvilka poesie by Mirča, aneb hurá do Toskánska! Jarní inspirace: Ptáci táhnou nebem honěji se mraky pohrdají chlebem je čas táhnout taky…


Skialpy - Ecrins (Francie) a Javor

17.02.2015

Zastávka ve Francii po cestě ze Španělska.


Plavání po tmě

02.02.2015

Už jste někdy zkoušeli plavat v bazénu se zavřenýma očima? Pro mě to byla taky premiéra, ale pro dobrou věc! Lucka Výborná, Petr "Miska" Mašek, Mirča a já jsme se do toho vrhli v rámci štafety...


Sierra Nevada

21.01.2015

Zdravíme z teplého Španělska a přinášíme fotky s příběhem z první zkušenosti se sněhem ve Španělsku...


SPECIÁLNÍ TRIO-PROJEKCE v skoro plné K2 sestavě

15.01.2015

Dáma má přednost - Lucie Výborná, Petr "Miska" Mašek, Martin Havlena, Honza Říha a ještě já - to je sestava co...:) Speciální projekce v této sestavě, detaily projekce...


Krátký "lezecký report" pro Singing Rock

03.01.2015

Od roku 2014 jsem hrdým členem SR teamu:). Takže jejich matroš byl i na vrcholu K2. Před nedávnem jsem dostal na testování několik novinek.


Cesta na Měsíc, aneb jak zmizet ze světa, kde není dost sněhu.

01.01.2015

Už mě nebaví furt někam lítat :-) Tak jsme tu vzdálenost, kterou běžně lítávám, odjeli na vánoce autem – 3 tisíce km. Proč pryč?


PF 2015

01.01.2015

Dodatečně bych vám všem rád popřál úspěšný a pohodový rok 2015. Honza Tráva


Premiéra expedičního filmu K2

15.12.2014

Tento poslední celý týden před Vánoci proběhne v rámci přednášky v Lampě premiéra expedičního filmu K2.


Mandala tour

28.11.2014

Přednášky v Novém městě nad Metují a v Náchodě patřily k přednáškové sérii Mandala tour, která je zaměřena na školy, respektive studenty. O projektu si můžete přečíst v pokračování příspěvku a zároveň i ohlas v náchodském deníku po samotné přednášce...


Přednášky na pomoc

29.10.2014

V měsíci říjnu mě začal kolotoč přednášek a v rámci i jiných akcí jsem mohl alespoň minimálně pomoci, tam kde je skutečně potřeba.


Toskánsko - přípravy na sezonu 2015

13.10.2014

Asi jste loni postřehli, že jsme byli s Radkem na přípravě před K2 na kolech v Toskánsku.


Přednáškový maraton

09.10.2014

Lampa – K2 – premiéra – pondělí 13.10.2014 20:00


Přednášky a výstupy v médiích

10.09.2014

V sekci médií přibyly další příspěvky - rádio, TV, noviny a weby, kdo má zájem, vše může najít a dostat se zpětně k informacím a něco chytrého ode mě zjistit...:)


Kemp - technika jízdy

24.08.2014

Trošku si po expedici K2 zavzpomínám na šumavskou pohodu... V úterý se odebírám již podruhé na kempík techniky jízdy s Ivánkovo Čistým sportem. Nejedu do neznáma, jedu již podruhé... A jak to vypadalo poprvé v květnu?


Letiště, tiskovka, přivítání

10.08.2014

Prvních pár hektických dní od příletu již máme za sebou, příjemné přivítání jste nám připravili... Díky všem!!!


Přesun z BC do "civilizace"

06.08.2014

Tak jsme včera dokončili náš přesun po KKH. Volejte sláva. Sice to bylo 16h v busu, ale nakonec jsme dorazili do moooc pěkného hotýlku v Islamabadu.


SUMMIT K2 - hodnoceno z BC

05.08.2014

Hola - děkuji všem za gratulace!!! Teď mi teprve dochází, co se stalo:-)... Trávovi se podařilo vyhrabat na druhou nejvyšší horu světa. Ty jo, toho štěstí je nějak moc - 4.pokus = 4.úspěch na osmu. Ale čert to vem:-) Co je důležitější, že to bylo společně s Radkem. S Radkem Jarošem, který zde na K2 dokončil jako asi 15.člověk na světě Korunu Himaláje bez použití kyslíkového přístroje. Super.


SUMMIT K2

26.07.2014

Honza Tráva na vrcholu K2!!!


1. "ostrý" pokus

25.07.2014

23.7. ráno vyrazili kluci - Radek, Tráva a Miska zpět z basecampu nahoru, kam je K2 pustí?


První setkání aneb aklimatizace

23.07.2014

Vezmu to stručně. Sice ty zážitky byli dosti intenzivní, ale za pár hodin nás čeká opakování - tentokrát již ostrý pokus...


Odpočinek před výstupem

20.07.2014

Po návratu z 3. výškového tábora máme před sebou pár aklimatizačních dní v BC a pak...


Krkolomný návrat ze 7400m

19.07.2014

Návrat ze 3. výškového tábora, trošku foukalo...:)


Cesta do 3.výškového tábora

17.07.2014

Postup až do 3. výškového tábora - 7400m...


Basecamp K2 a cesta k výškovým taborům

12.07.2014

Po dlouhém a krásném treku jsme již v basecampu - 5000m.


Cesta do basecampu

10.07.2014

Konečně. Konečně v základním táboře pod K2. A v pondělí už začíná lezení na kopci. Pokusím se zúročit mnoha měsíční až mnoha roční přípravu.


Satelitní telefon + trek do basecampu

09.07.2014

Kontakt na mne do Pákistánu - satelitní telefon - číslo + 8821675110488...


Balení ve Skardu

06.07.2014

Zdravíme poslední den z civilizace / pokud tedy považujeme za civilizaci místo, kde je elektrika.


První dny v Pákistánu

05.07.2014

AKTUÁLNÍ INFO: SMS 3:45 našeho času Jsme vsichni komplet v Islamabadu. Je 7h (o 3h vice nez u nas) a po 2h na hotelu (sprach a snidane) vyrazime na proslulou Karakoram highway - sen vetsiny cestovatelu, cerna mura vsech expedicniku:) Ale ve Skardu je hnusne, toz hura za 2 dennim dobrodruzstvim...


Odlet na K2!

03.07.2014

Tak a jsme pryč. Celá banda jsme odletěli na K2!!! Aktuální foto z letiště...


Aklimatizace Jižní Amerika - shrnutí

02.07.2014

Po roce zpět v Jižní Americe Tentokrát byl cíl výpravy odlišný oproti loňskému „meziexpedičnímu“ roadtripu. Důvod návštěvy Jižní Ameriky pro trojici Radek Jaroš, Honza "Tráva" Trávníček a Petr "Miska" Mašek byl jasný – kvalitní aklimatizace před expedicí K2. Pro 100% spokojenost z hlediska aklimatizace jsme chtěli přespat dvě až tři noci na vrcholu Huarascanu.


Materiál již odletěl

01.07.2014

Tak už odletěli...:)


Tiskovka a rozloučení se před K2!

30.06.2014

Ve čtvrtek proběhla tiskovka v Českém rozhlasu. Pouštěl jsem zde krátké shrnutí z aklimatizačního pobytu v Peru.


Návrat do Huarazu

24.06.2014

Hlásím, že jsem všichni zpět v pořádku v Huarazu. Zítra večer odlétáme domů.


Otevřený dopis - výživovým poradcům

23.06.2014

Otevřený dopis z Peru mým výživovým poradcům z ČISTÝ SPORT, koncept Ivana Rybaříka.


Aklimatizace na Huarascan - 2.část

20.06.2014

Další den dlouhý přesun údolím do kempu ve výšce 4300 m. Posléze cestou necestou, trávou netrávou, sutí a šutrama k ledovci do 5 000m. Nádherné výhledy.


Aklimatizace na Huarascan

18.06.2014

Aklimatizace před Huascaranem proběhla na šestitisícovým kopci Chinchay nedaleko Huarazu, na který se však asi již dlouhé roky neleze.:)


Přílet do Jižní Ameriky

10.06.2014

Tak jsem se vrátil zpět do Peru - po půl roce. A je to tu stejně hezky:)


Jdeme do finiše - K2

06.06.2014

Tento týden dorazily již všechny hadříky, co budu používat nejen následující 2 měsíce.


Rozhovor v Lidé a Hory

01.06.2014

V aktuálním čísle Lidé a Hory č.3/2014 vychází předexpediční rozhovor s Radkem, Miskou a se mnou. Opět odpovídáme na Danovo všetečné otázky samostatně, aniž bychom věděli odpovědi druhých. Např.:Co si představíme pod pojmem K2?:-)


Cyklistická příprava

13.05.2014

Letošek na kole začal parádně, neboť jsme se rozjezdil s Ivanem Rybaříkem (Čistý sport) v Toskánsku. Hlavně už jezdím na nový karbonový silničce Scott CR1 a taky na 27,5 biku Spark 720 - prostě mne to baví zase o kus více.


Škoda Bike maraton 05/2014

12.05.2014

Chtěl bych vás pozvat na sobotní Škodabike maraton v Plzni.


Příprava na K2 vrcholí

11.05.2014

Za chvíli odlétáme a tak se snažím trošku, tedy spíše trošku víc :-), fyzicky připravit. Přes zimu je ideální běhání, běžky, skialpy. Vše hlavně vytrvalost. Ale hlavně musí mne to bavit, a i proto vám teď posílám pár fotek a minireport z víkendu, abyste viděli, že asi baví.


Informace o K2 v tisku

14.04.2014

Nový článek o podrobnostech expedice K2, který vyšel v Plzeňské Mladé Frontě naleznete v sekci K2.


Kultura, přednášky, akce...

09.04.2014

Po čase opět přináším trochu kultury a sportu na víkend. Musím udělat trochu promo přednáškám, když už jsem se kvůli nim vracel z prosluněného Toskánska do zdejší zimy:-(


Toskánsko - 2. část

01.04.2014

Klasický denní harmonogram, když se jede standardních 150 km:


Toskánsko - 1. část

31.03.2014

TENTO ODSTAVEC VÁS URČITĚ ZAUJME:) Dle fyziologického vyšetření z Toskánska by měl Tráva ZHUBNOUT do optimální váhy 7 kilo a Radek 14 kilo - asi má Ivan ten přístroj nějakej rozbitej!!!


Nový web

20.03.2014

Vítejte na novém webu! Nová grafická verze, ladíme drobné detaily, proto děkujeme za přimhouřené oči. Honza Tráva


Toskánsko

19.03.2014

Oblíbená jarní cyklistická příprava v Toskánsku s týmem Ivana Rybaříka.


Starší novinky